Magazyn Fabryka Mocy

Z pasją o muzyce i kulturze

„Reverend” z nowym klipem od Kings of Leon

10 lutego ukazał się kolejny klip zespołu Kings of Leon pt. „Reverend”. Stanowi on kontynuację historii zawartej w klipach „Waste a Moment” oraz „Find Me”. Utwory pochodzą z płyty „WALLS”, która miała swoją premierę w październiku poprzedniego roku i jest siódmym albumem studyjnym zespołu. Muzykom zajęło aż trzy lata, nim wydali następcę "Mechanical Bull" z 2013 roku.

Na pytanie zadane przez Rolling Stone, odnośnie do odstępu pomiędzy wydaniem "WALLS" i jego poprzednika, odpowiedział jeden z muzyków:

Wracając z trwającego 18 miesięcy światowego tournée, udaliśmy się prosto do studia. Dla młodego zespołu to świetna sprawa, ponieważ co innego miałbyś robić? Planujesz tworzyć muzykę i dobrze się bawić. Musieliśmy odsunąć to trochę w czasie i być z naszymi rodzinami, być przez chwilę mężami i ojcami, nie muzykami. Wcześniej nie mieliśmy własnych rodzin. To było nieco prostsze. Aktualnie trzech z nas ma dzieci, wszyscy jesteśmy żonaci, więc priorytety się zmieniają wraz z rozwojem rodziny.

30 stycznia pojawiła się informacja, że Kings of Leon wystąpią w Polsce 2 czerwca jako headliner Orange Warsaw Festival. 

Next Post

Previous Post

Dodaj komentarz

© 2016 - 2017 Magazyn Fabryka Mocy

Managed by Jan Szczęśniewicz & Mateusz Podkowa