Magazyn Fabryka Mocy

Z pasją o muzyce i kulturze

W Polsce będzie grane

Myślę,  że każdy słyszał o takich wydarzeniach jak Orange Warsaw Festival czy Opener. Ale nie każdy taką muzykę lubi, nie każdy lubi tłum, no i nie raz o bilety trzeba się bić. A gdyby można tak było w ciszy, spokoju, z przyjaciółmi czy rodziną posłuchać na dużej scenie alternatywy? Czy to polskiej czy zagranicznej – każdy coś znajdzie. Możecie się zastanawiać gdzie. Już przychodzę z odpowiedzią i całą rozpiska gdzie, co, kto i kiedy w Polsce będzie grane. Nie musicie dziękować.

Z roku na rok powstaje coraz więcej świetnych festiwali muzycznych. Coraz więcej miejsc zaprasza nas nie tłumem i ostrym bitem, ale dźwiękami innymi, trochę spokojniejszymi. Ale nie myślcie, że usiądziecie sobie i będzie słuchać tylko gitarki. To też. Ale na tych festiwalach także możecie się wyszaleć! Powszechnie znane komercyjne kolosy nie są już jedyną opcją spędzenia lata razem z muzyką na żywo. Co istotne i myślę, że nadal wyjatkowe w świecie – nasze polskie festiwale to nie tylko muzyka. Na zainteresowanych często czekają warsztaty artystyczne, teatr, inicjatywy społeczne czy kawiarenki przygotowne specjalnie z myślą o festiwalu. I tak oto także w tym roku zapowiada się ciekawe muzyczno – artystyczne lato.

Na początek zaprasza nas LIFE FESTIVAL OŚWIĘCIM 22-24.06.2017

Główna myślą Festiwalu jest przełamywanie stereotypów kulturowych i przekazywanie tolerancji. Jak piszą na stronie jest to próba budowania pokojowych relacji ponad granicami kulturowymi i państwowymi oraz walka z rasizmem i antysemityzmem. Dzięki temu na scenie LFO będzie można usłyszeć artystów znanych i tych znanych trochę mniej, polskich i tych z zagranicy, grającyh alternatywne dźwięki, rock czy pop. W tym roku wystąpią między innymi:

* BEMY

* LAO CHE

* LESKI

* MALEO REGGAE ROCKERS

* MESAJAH

* SCORPIONS

Tak jak wcześniej wspominałam o polskich festiwalach LFO to nie tylko muzyka. Zainteresowanych czeka teatr, a także możliwość wzięcia udziału w "Bieg dla pokoju".

Wszystkich zainteresowanych odsyłam do strony Festiwalu —> http://lifefestival.pl/

Do nas też zaglądajcie, bo wkrótce więcej festiwalowych zapowiedzi!

Next Post

Previous Post

Dodaj komentarz

© 2016 - 2017 Magazyn Fabryka Mocy

Managed by Jan Szczęśniewicz & Mateusz Podkowa