Magazyn Fabryka Mocy

Z pasją o muzyce i kulturze

Paul McCartney i Ringo Starr spotkali się w studio!

To wspaniała wiadomość dla fanów The Beatles. Pomimo rozpadu zespołu w 1970 roku, po śmierci Johna Lennona, jego członkowie w dalszym ciągu rozwijali swoją karierę muzyczną – głównie solową, ale również we współpracy z innymi artystami. Ostatni żyjący członkowie zespołu spotkali się po raz pierwszy od 7 lat i połączyli siły w celu muzycznej współpracy. Spędzili weekend w domowym studio Ringo Starra, który opublikował zdjęcie z podziękowaniami dla kolegi z zespołu na swoim twitterze:

Poprzednim razem pracowali przy albumie „Y Not” Ringo Starra w 2010 roku. Paul grał na basie w utworze „Peace Dream” oraz zaśpiewał „Walk With You”. W roku 2014 wystąpili razem na scenie podczas rozdań nagród Grammy. Tym razem Paul wystąpi gościnnie na kolejnej płycie Ringo, która będzie kontynuacją powstałego w 2015 roku krążka „Postcards from Paradise”, ale nie podano jeszcze dokładnej daty premiery. 

Z kolejnych wpisów Ringo dowiedzieliśmy się, że w czasie nagrań obecny był też między innymi Joe Walsh, który był związany ze słynną amerykańską grupą The Eagles oraz basista Nathan East, znany ze współpracy z takimi artystami jak: Phil Collins, Eric Clapton, Michael Jackson czy Stevie Wonder.

Next Post

Previous Post

Dodaj komentarz

© 2016 - 2017 Magazyn Fabryka Mocy

Managed by Jan Szczęśniewicz & Mateusz Podkowa