Magazyn Fabryka Mocy

Z pasją o muzyce i kulturze

Metallica udostępnia wideo z nagrywania „Halo On Fire”

Metallica udostępniła dziś nowe wideo rejestrujące proces tworzenia jednego z utworów zespołu, pochodzącego z najnowszego albumu "Hardwired… To Self Destruct". Mowa konkretnie o "Halo On Fire", czyli kompozycji zamykającej pierwszy krążek tego wydania. Wideo można obejrzeć poniżej.

James Hetfield wpowiedział się w jednym z wywiadów dla fanowskiego magazynu "So What!" na temat znaczenia słów tego utworu:

W każdym z nas istnieje pewne zestawienie dobra, zła, kiedy wychodzi to na jaw? Niektórzy ludzie postrzegają się za naprawdę świętych, im bardziej są ociemniali, tym bardziej muszą obrazować siebie jako świętych. W zasadzie to uciekasz od prawdziwego siebie, chcesz zamaskować te wszystkie rzeczy, które uważasz za naprawdę złe. Myślę też… jak to się nazywało? Fifty Shades Of Grey? Nigdy tego nie widziałem, ale widziałem kilka zajawek, gdzie ukazane to było mniej więcej tak: 'Oh, ten facet jest bardzo utalentowany, no i spójrz na niego.' No i wtedy on ma tą swoją piwnicę tortur i horroru, wszystko dla jego przyjemności, ludzie w to wpadali i tego chcieli. I wtedy, na koniec dnia, wszyscy krwawią. To nie jest dobre dla nikogo.

Next Post

Previous Post

Dodaj komentarz

© 2016 - 2017 Magazyn Fabryka Mocy

Managed by Jan Szczęśniewicz & Mateusz Podkowa