Magazyn Fabryka Mocy

Z pasją o muzyce i kulturze

Marilyn Manson – nowy album „Heaven Upside Down” z premierą 6 października!

Już jakiś czas temu mogliśmy słyszeć o zapowiedziach nowego albumu prawdziwie upiornego Marilyna Mansona. Początkowo jego nowy album zaplanowany został na 14 lutego bieżącego roku. W całym planie nastąpiły jednak zmiany, a premiera albumu obędzie się 6 października. Krążek ukaże się pod nazwą "Heaven Upside Down". Jest to zupełnie inna nazwa, niż ta, o której mówiono wcześniej – "Say10", którą Manson określi mianem "głupiej".

 

W jednym z wideo muzyk wypowiedział się o nowym albumie następująco:

Powiedziałbym, że to ostatnia rzecz, jakiej ludzie mogliby się spodziewać po usłyszeniu "The Pale Emperor" [poprzedni album Mansona]. Bazując na tym, co powiedzieli ludzie, którym to zagrałem, to połączenie "Antichrist Superstar" i "Mechanical Animals".

Manson dodał także:

To nie był mój cel, żeby się cofać, powiedział. Wszystko zatacza pełen okrąg i bez niszczenia pracy w przeszłości, staje się tym samym, po prostu tobą. Jestem trochę niespokojny, żeby ją wydać, dlatego zostało to zrobione bardzo szybko, to było jedno z najbardziej tematycznych i skomplikowanych rzeczy, jakie zrobiłem. To trochę dziwne dla niewtajemniczonych. Niczym stare powiedzenie, że siłą sukcesu diabła jest to, że ludzie nie wierzą w jego istnienie.

Ogólnie rzecz biorąc, sam Marilyn Manson jest zadowolony z opóźnienia, które powstało na skutek zmiany nazwy i daty premiery. Dzięki takiemu potoczeniu się spraw, na krążku znajdą się także dodatkowe trzy utwory, które pierwotnie nie miały się na nim znaleźć, choć muzyk miał już nawet przygotowane dla nich teksty. Mowa tutaj o „Revelation #12,” „Heaven Upside Down” i „Saturnalia”. Manson nazywa je trzema kluczowymi utworami, jednocześnie zawdzięczając im przekazanie pełnej historii.

Nowego utworu możecie posłuchać tutaj:

Oto cała tracklista albumu "Heaven Upside Down":

1. Revelation #12
2. Tattooed In Reverse
3. WE KNOW WHERE YOU FUCKING LIVE
4. SAY10
5. KILL4ME
6. Saturnalia
7. JE$U$ CRI$I$
8. Blood Honey
9. Heaven Upside Down
10. Threats of Romance

Okładka:

 

Next Post

Previous Post

Dodaj komentarz

© 2016 - 2017 Magazyn Fabryka Mocy

Managed by Jan Szczęśniewicz & Mateusz Podkowa