Magazyn Fabryka Mocy

Z pasją o muzyce i kulturze

Life of Agony z teledyskiem do „A Place Where There’s No More Pain”


Miesiąc temu mieliśmy szansę delektować się pierwszymi od 12 lat dźwiękami zespołu Life of Agony. Zespół zaprezentował wówczas tytułowy utwór z nadchodzącego 28 kwietnia 2017 roku albumu "A Place Where There's No More Pain". Wczoraj ukazał się również oficjalny teledysk, który możecie zobaczyć poniżej.

W następujący sposób wideo komentuje jeden z członków zespołu:

Za pomocą nowego wideo do 'A Place Where There's No More Pain' planujemy uchwycić surową energię naszych występów na żywo, mówi basista zespołu Alan Robert.

Life Of Agony podjęło się nie tylko nagrania nowego albumu, ale także trasy koncertowej, która odbyła się również w roku ubiegłym. Po piątym studyjnym albumie spodziewać możemy się dużo, z racji, że zespół jest pełen nowej energii, która wprawiła muyzków w wielką ekscytację podczas pracy nad nowym materiałem.

Life Of Agony Trasa 2017

A oto co o reaktywacji zespołu i nowym materiale mówią muzycy Life Of Agony:

To, co zadecydowało o naszej reaktywacji to moc muzyki oraz miłości, tej, którą darzymy siebie nawzajem oraz nasze rodziny – mówi Caputo. Nie tylko nasi fani byli spragnieni oczekiwaniem na nowe nagranie przez długi czas, ale myślę, że i indywidualni członkowie byli bardzo podekscytowani i skoncentrowani na tworzeniu nowego albumu.

Nie mamy specjalnie konkretnej formuły na nasz plan działania. Działamy na zasadzie impulsu i spontaniczności, dodaje. Teraz szczególnie niż kiedykolwiek, wydaje się, że jest to idealny czas na wydanie nowej kolekcji utworów Life of Agony. Uważam, że społeczeństwo potrzebuje więcej pracy i kuracji. Więcej hard rocka. Więcej autentycznej muzyki i artystów. Myślę również, że jako zespół potrzebujemy kuracji. Chyba udało się nam to osiągnąć za pomocą „A Place Where There’s No More Pain”.

Tracklista Albumu A Place Where There's No More Pain

Okładka albumu:

 

 

 

 

Next Post

Previous Post

Dodaj komentarz

© 2016 - 2017 Magazyn Fabryka Mocy

Managed by Jan Szczęśniewicz & Mateusz Podkowa