Magazyn Fabryka Mocy

Z pasją o muzyce i kulturze

Korn gwiazdą Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty

Festiwal Legend Rocka w Dolinie Charlotty ogłosił kolejną gwiazdę. Po zaprezentowaniu wykonawców grających rocka zakorzenionego w swoich pierwotnych dekadach, przyszedł czas na mocne nu metalowe brzmienie. Do festiwalowego składu Patti Smith, muzyków Electric Light Orchestra, ARW dołącza amerykańska grupa Korn.

Fani zespołu mają naprawdę powody do zadowolenia, bo będzie to już drugi koncert Korna w tym roku. 31 marca muzycy zespołu mają pojawić się jeszcze na warszawskim Torwarze. Na 11 Festiwalu Legend Rocka zespół wystąpi 5 sierpnia 2017 roku. Zespół aktualnie jest w wybornej formie i promuje wydaną jesienią zeszłego roku płytę "Serenity of Suffering". Ostatnim razem mogliśmy gościć ich w Polsce w łódzkiej Atlas Arenie w ramach Power Festiwalu, na którym mieli przyjemność występować w cieniu thrashowej legendy Megadeth i super grupy lidera Motley Crue Sixx A.M. W tym dniu swoje siły zaprezentował również zespół Scream Maker, dostając kolejną znakomitą okazję pokazania się u boku legend.

Koncerty Korna to od lat bezdyskusyjnie jedne z najbardziej energicznych i niezapomnianych show, jakich doświadczyć może wielbiciel muzyki. Na pewno i tym razem nie zabraknie zastrzyku pozytywnych emocji, które zwielokrotni atmosfera pięknego amfiteatru w Dolinie Charlotty. Z pewnością możemy spodziewać się wielu utworów z nowego krążka oraz będących na stałe w setliście największych hitów jak: "Freak on a Leash", czy "Y'all Want a Single". Wybieracie się na któryś z polskich koncertów Korna?

Next Post

Previous Post

Dodaj komentarz

© 2016 - 2017 Magazyn Fabryka Mocy

Managed by Jan Szczęśniewicz & Mateusz Podkowa