Magazyn Fabryka Mocy

Z pasją o muzyce i kulturze

Guns N’ Roses w Polsce 9 lipca 2018 roku na Stadionie Śląskim w Chorzowie!

Guns N' Roses Polska 2018 – tak!

Guns N' Roses w Polsce w 2018 roku – właśnie dziś, 10 listopada, organizacja Live Nation ogłosiła kolejny koncert zespołu z Axl Rosem i Slashem w składzie w naszym kraju. Wszyscy, którzy mieli okazję uczestniczyć w zeszłorocznej imprezie na stadionie w Gdańsku, zapewne wiedzą w jak doskonałej formie znajduje się aktualnie zespół. Na szczęście, już w przyszłym roku, a dokładniej 9 lipca, będziemy mieli okazję oglądać i słuchać Gunsów w naszym kraju po raz kolejny. Tym razem grupa odwiedzi Stadion Śląski w Chorzowie. Koncert będzie kolejnym wydarzeniem wchodzącym w skład trasy koncertowej "Not In This Lifetime Tour".

Ceny biletów na koncert Guns N' Roses 9 lipca 2018

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się już w poniedziałek 13 listopada o godzinie 10:00 dla członków fanklubu, a już 14 listopada (wtorek), również o 10:00 dla zarejestrowanych użytkowników Live Nation Polska, a także osób, które w ubiegłym roku zakupiły bilet na gdański koncert Guns N' Roses w Polsce. Sprzedaż dla wszystkich pozostałych rozpocznie się z kolei 16 listopada o godzinie 10:00. Według informacji o cenach biletów mają się one mieścić w przedziale od 220 do 499 zł.

Not In This Lifetime Tour — kontynuacja trasy koncertowej

Po niezwykle udanej i przynoszącej zespołowi olbrzymie korzyści finansowe trasie w zeszłym roku zespół wciąż nie zwalnia tempa, a wręcz przeciwnie nabiera coraz większego rozpędu. Już dziś wiadomo, że w przyszłym roku Guns N' Roses zagrają nie tylko w Polsce, ale także i wielu innych miastach Europy. Edycja z 2018 roku rozpocznie się koncertem 3 czerwca w Olympiastadion (Berlin). Później Gunsi planują odwiedzić Danię, Wielką Brytanię, Francję, Włochy, Belgię, Hiszpanię, Holandię, Polskę, Norwegię, Estonię (po raz pierwszy w historii), a także kilka innych krajów i miejsc.

 

 

Next Post

Dodaj komentarz

© 2016 - 2017 Magazyn Fabryka Mocy

Managed by Jan Szczęśniewicz & Mateusz Podkowa