Magazyn Fabryka Mocy

Z pasją o muzyce i kulturze

DZIŚ OFICJALNA PREMIERA ALBUMU „STORIES” SOUNDS LIKE THE END OF THE WORLD!

Debiut grupy Sounds Like The End Of The World – "Stages of Delusion" – miał miejsce 6-go maja 2014 roku. Dnia dzisiejszego oficjalnie ukazał się już drugi album gdańskiego zespołu instrumentalnego, zatytułowany "Stories". 

Album "Stories" nagrany został na "setkę" w Highwave Studio w Gdyni. Oznacza to, jedną z najbardziej popularnych w dawniejszych czasach, technik nagrywania albumu, polegającą na rejestrowaniu w studiu wszystkich instrumentów grających jednocześnie. Krążek ukazał się pod nakładem niemieckiej wytwórni Progressive Promotion Records. Producentem przedsięwzięcia jest Jan Galbas, a ciekawą szatą graficzną zajęła się Urszula Kamińska

Zespół może się również pochwalić współpracą z takimi wykonawcami jak: Tides From Nebula, Obscure Sphinx, Besides, Coma, Lipali, Tune, DispersE czy Long Distance Calling. Śmiało można stwierdzić, że jest to kolejna mocna grupa, która ma dużą szansę na wybicie się w mediach, jako jeden z najlepszych polskich zespołów instrumentalnych. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją z prapremierowego koncertu zespołu w gdańskim Wydziale Remontowym, podczas którego zespół zagrał wówczas pierwsze dźwięki z nowego wydawnictwa.

 

Tracklista albumu "Stories":

1. No Trespassing 05:22

2. Walk With Me 06:13

3. Breaking The Waves 06:21

4. Obsession feat. Jan Gałach 04:31

5. Faults 05:25

6. Outflow 04:00

7. Acceptance 03:05

8. All Over Again 04:24

 

Już niebawem na stronie magazynu, będzie można zapoznać się z recenzją albumu "Stories"! Zapraszamy!

Next Post

Previous Post

Dodaj komentarz

© 2016 - 2017 Magazyn Fabryka Mocy

Managed by Jan Szczęśniewicz & Mateusz Podkowa