Magazyn Fabryka Mocy

Z pasją o muzyce i kulturze

Coldplay na gali Brit Awards

Brytyjski zespół Coldplay oraz amerykański duet The Chainsmokers nagrali razem singiel pt. „Something Just Like This”. Jest to zadziwiające połączenie delikatnego głosu Chrisa Martina z mocnymi elektronicznymi dźwiękami. Premiera singla odbyła się 22 lutego podczas gali Brit Awards 2017, a media już nazywają go „hitem roku”. Z pewnością będzie to hit radiowy, ale jak odbiorą go wierni fani zespołu? Moim zdaniem ta współpraca nie była najlepszym pomysłem, a utwór o wiele lepiej zaprezentowałby się w wersji akustycznej. 

„Something just like this” pojawi się na debiutanckiej płycie duetu The Chainsmokers pt. „Memories…Do Not Open”, która swoją premierę będzie miała 7 kwietnia

Animacja do piosenki, którą stworzył James Zwadlo osiągnęła prawie 14 milionów wyświetleń w ciągu dwóch dni.

Chris Martin podczas tej gali wystąpił dwukrotnie. Wcześniej wykonał utwór „A Diffrent Corner” George’a Michaela z 1986 roku, aby oddać hołd zmarłemu niedawno artyście. Występ został zapowiedziany przez Andrew Ridgeleya, wiernego przyjaciela z zespołu Wham!.

Supernova w firmamencie świecących gwiazd zgasła, uczucie jakby całe niebo się zawaliło. Zaczęło się zwyczajnie, w 1975 roku, byliśmy dwójką chłopców, którzy mieli takie same poczucie humoru, obaj dzieliliśmy miłość do muzyki, nagrań i artystów, którzy to zapoczątkowali.

Wkład George’a do wielkiego archiwum muzyki współczesnej spoczywa obok nieśmiertelnych. Jego spuścizna jest niewątpliwą wspaniałością i jedyną, która będzie nadal świecić oraz rozbrzmiewać wśród przyszłych pokoleń.

Next Post

Previous Post

Dodaj komentarz

© 2016 - 2017 Magazyn Fabryka Mocy

Managed by Jan Szczęśniewicz & Mateusz Podkowa