Magazyn Fabryka Mocy

Z pasją o muzyce i kulturze

Brian Johnson pojawi się na ekranie z własnym show

 

Fani Briana Johnsona niedługo znowu będą mieli powód do radości. Po ostatnich ciężkich miesiącach i problemach ze słuchem wokalista AC/DC wróci na swoją muzyczną ścieżkę. Tym razem jednak Brian nie będzie śpiewał, a poprowadzi własny show, który ma być emitowany na antenie brytyjskiego kanału Sky Arts.

Brian Johnson’s Life on the Road, bo taką nazwę będzie nosił program, ma przyciągnąć fanów klasycznego mocnego brzmienia. W premierowym odcinku, który zostanie wyemitowany 28 kwietnia. Brian będzie miał przyjemność rozmawiać z legendą The Who, Rogerem Daltreyem. W następnych częściach mają się pojawić Lars Urlich (Metallica), Nick Manson, Sting, Joe Elliott (Def Leppard) i Robert Plant.

Warto wspomnieć, że nie jest to debiut Briana na małym ekranie. Wcześniej prowadził program Rock n rollowe auta z Brianem Johnsonem, w którym opowiadał o inne swojej pasji, czyli samochodach. Wokalista AC/DC ma również doświadczenie w pisaniu. Kilka lat temu ukazała się jego książka, w której opisuje ciekawostki ze swojego życia, w których zawsze towarzyszą mu muzyka, samochody i wiele śmiechu.

Czy Brian poradzi sobie w nowej roli? Dowiemy się już pod koniec kwietnia.

Next Post

Previous Post

Dodaj komentarz

© 2016 - 2017 Magazyn Fabryka Mocy

Managed by Jan Szczęśniewicz & Mateusz Podkowa